Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Citromail gondok?

Citromail gondok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,van egy citromail fiókom amibe 2 hónapja nem léptem bele,és elfelejtettem a jelszvam,kértem újjat de nem adtam tudom azt se hogy mit adtam meg másodlagos emailnek,a biztonsági kérdésekre meg csak össze vissza válaszolta xD 8 éves korom óta van ez a sz@r,! Segítsetek valahogy kérlek mit tudnék csinálni??

Előre is nagyon szépen köszönöm!



2016. febr. 16. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Első sorban bemásolom, hogy a Citromail mit mond ilyen esetekre:


"Amennyiben elfelejtetted Citromail jelszavad, azt két esetben van lehetőséged kikérni.


1.) Amennyiben beállítottál alternatív (azaz másik) emailcímet a regisztráció során vagy figyelmeztetésünk hatására később a Beállítások/Jelszó menüben, akkor erre a címre kérhetsz új jelszót. Ha nem állítottál be alternatív emailcímet, akkor ezt a jelszavad nélkül utólag már nem adhatod meg.


2.) Amennyiben megadtál a Beállítások/Jelszó menüben korábban jelszó emlékeztető kérdés/válasz párost, akkor a megfelelő kérdésre a megfelelő választ adva egy új jelszót tudunk adni számodra.


Ezen lehetőségek eléréséhez a citromail.hu oldalon kattints az "Elfelejtettem a jelszavad?" menüpontra, és kövesd az utasításokat. A túl sok próbálkozást a fiókod védelme érdekében tiltja a rendszerünk.


Más módon a fiókod védelme érdekében nem adhatunk ki jelszót, csak hatósági megkeresésre. Amennyiben szerinted feltörték a fiókodat, keresd meg a legközelebbi rendőrkapitányságot, és tegyél feljelentést!"


...


Ami eszembe jut még: Soha nem jegyezteted meg böngészővel a jelszavad? Van okostelefonod/tableted, amihez hozzá van kapcsolva az e-mail fiókod? Másik eszköz, bármi, ahol esetleg elmenthetted a jelszavad, és be tudsz lépni?


Egyéb esetben mondj búcsút neki. Már régen át kellett volna térni Outlookra vagy Gmailre, azok legalább megbízhatóak, a szervereik is stabilak, és nem törlik 3 hónap be nem lépés után a fiókod. Én pár éve átirányítottam a Citromail-es címemről minden levelem a Gmail-esre, s azóta mindenhova csak azt használom. De így is sokáig be kellett lépkednem 3 havonta emiatt a hülyeség miatt...

2016. febr. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg tanultál az esetből, és az új Gmailes postafiókodra már jobban fogsz figyelni. Ha 2 hónapja nem léptél be, akkor nem is volt olyan fontos az a Citromail fiók.
2016. febr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!