Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A számítógépem letöltési...

Papika1967 kérdése:

A számítógépem letöltési sebessége 43,3 Mbps, a feltöltési sebessége pedig 10,5 Mbps. Ezek az adatok jónak mondhatóak?

Figyelt kérdés

2016. febr. 14. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Utorrentről stb? Igen jónak, nekem 3,7 el szedi... jó neked.
2016. febr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

<irónia>

Nem, egyáltalán nem jó. Miért nem 1000/1000 Mbps?


Holnap reggel usgyi a szolgáltatóhoz asztalt verni, meg be a tanácsházára (a Polgár Jenőhöz cigánykölcsönért: [link] ), mert, neked alanyi jogon járna ingyenesen a Gigabites Internet! Micsoda skandallum!

</irónia>

;)


Szóval kedves kérdező, ezt mi innen nem tudjuk eldönteni. Virtuális falloszméregetésbe ("Nekem meg 100 Mbps-os netem van bibibi!") meg nem mennénk bele.


Neked elég, el tudod végezni vele a dolgodat? Akkor örülj neki. Ha nem, akkor meg fizess elő nagyobb csomagra.


Van aki pár Mbps-os Internettel (sőt akár analóg modemes kapcsolattal is) is elvan, sőt van olyan is akinek Internetje sincs.

2016. febr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha helyesen írtad a mértékegységeket Mbit/s akkor sem rossz a legtöbb háztartásba ennyi elég (az előfizetés gondolom 50/10 Mbps), aki nem hardcore letöltőművész.

Ha a ma elérhető sebességeket nézzük (van már 500 és 1000 Mbps is) akkor nem túl sok, de ha úgy érzed, hogy neked kielégítő, akkor nincs vele gond. Az is kérdés, hogy mennyit fizetsz érte stb.

2016. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!