Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrent kliens hiba. Nem...

Torrent kliens hiba. Nem enged seedelni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Letölteni letölti a filmeket, de seedelni nem nagyon akarja. Hol az van a sarokba írva hogy "A tűzfal/router korlátozza a hálózati forgalmat!" Hol átvált narancssárga háromszöggé. S nem tudom mi lehet a probléma. Itt is olvastam, kerestem megoldást a hibára, de nem találtam.

A tűzfalnál a kivételek közt van a torrent kliens: [link]

A wifinél is be van kapcsolva az Upnp(Asus RT-N12+): [link]


Szerintetek akkor mi lehet a probléma? Mit kellene csinálnom? Válaszokat előre is köszönöm!



2016. febr. 14. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rákattintasz a sárga ikonra vagy a beállítások -> beállítás kalauz, akkor tesztelheted, hogy van-e kimenő adatforgalom és a hiba üzentet is megkapod.
2016. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már nem sárga háromszöget mutat, hanem piros körbe egy X-et: "A tűzfal/router korlátozza a hálózati forgalmat!" Megint ezt írja. Fogalmam nincs mi lehet a gond, hisz a tűzfalnál engedélyezve van, a wifin pedig be van kapcsolva az Upnp.
2016. febr. 14. 17:51
 3/3 A kérdező kommentje:
De mikor sárga háromszöget mutatott, rányomtam és lefuttattam a tesztet ahogy írtad, de úgy se változott semmi.
2016. febr. 14. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!