Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez átverés vagy tényleg...

Ez átverés vagy tényleg ingyen adják?

Figyelt kérdés

ezen az oldalon elvileg ingyen meg lehet rendelni ezeket a szereket. de nem tudom nagyon kamuszaga van...rákattintásnál is egy angol mezőben kell kitöltögetni az adatainkat. szerintetek?


[link]


2010. márc. 29. 22:03
 1/7 anonim válasza:
Az ilyesmi úgy szokott lenni: Ingyen megkapod ezt meg ezt, ha befizetsz egy másik holmira amannyit. Amúgy meg az adatvadászok vadásznak a név, lakcím, stb-re. Szóval csapda, ne menj bele.
2010. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nézd meg légyszíves nem értem, lehet hogy a kommentek is direkt lettek így megcsinálva, a sok hiszékeny ember miatt de nem tudom...
2010. márc. 29. 22:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát az egyik képen az a boxoló van, aki még anno a szadeszos plakáton ment mint szélsőjobbos dobálózó huligán.

Az előtte-utána képen meg eleve izmos a srác, csak folyakéot vesztett. Ezt csinálják az ilyen izomatomversenyeken, hogy kiszárítják a testüket, ezért bukkannak elő így az izmok.

A honlap maga meg egy kamu, tényleg csak az adataidra utaznak.

2010. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
kamu--- ugyanez megvan női változatban is :D:D:D
2010. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:) tudtam..megéreztem:) de azért köszi
2010. márc. 29. 22:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt az egyet MINDIG tartsátok észben, hogy SEMMI SINCS INGYEN. Vagy ha mégis, akkor azért később nagy árat fizetsz. De alapvetően mindig az lebegjen a szemetek előtt, hogy soha-soha semmi, de semmi nincs ingyen, továbbá ha valami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem az. Én ilyenkor örülnék, ha nem szedek be pár vírust is az oldalról, szóval okosan, emberek...
2010. márc. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is látam de nagyon kamu kommentet nem lehet írni nah itt már kamu .
2010. márc. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!