Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyit keresnek a youtube...

Mennyit keresnek a youtube "sztárok"?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok arra, hogy a youtubeon a videósok mennyit keresnek (pl Dancsó, Szirmai, JustVidman, Móni szépségvilága, stb). És havonta kapnak fizetést, vagy csak a videók után? És mennyi az a pénzösszeg, amit fizetnek nekik? Ez múlik a nézettségen is, vagy a feltöltött videók számától, vagy csak a likeok/feliratkozók számától?


Köszi előre is a válaszokat!



2016. febr. 7. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem semmi közöd hozzá.
2016. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kíváncsiságból kérdeztem, vagy azért, mert irigyelném a pénzt, amit keresnek... gondolkodtam azon, hogy elkezdenék egy youtube csatornát, és érdekelt, hogyha összejönne, mennyit keresnék vele. Egyébként, csak példákat hoztam fel, írhattam volna akárki mást is, nemcsak a fent felsoroltakat.
2016. febr. 7. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
A youtube súgójában le van írva minden. Persze neked úgysem lesz ebből bevételed.
2016. febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Komplikato ***** válasza:
Úgy 100.000 aktív feliratkozó alatt szvsz jó ha a villanyszámla visszajön szerintem.
2016. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi #4 a választ!
2016. febr. 7. 14:01
 6/7 anonim ***** válasza:

"Úgy 100.000 aktív feliratkozó alatt szvsz jó ha a villanyszámla visszajön szerintem"

Ha nem értesz hozzá ne válaszolj.

Egyáltalán nem a feliratkozószámokon múlik,hogy mennyi pénzt kapsz hanem a nézettségen.

A magyar CPM sajnos nagyon rossz az kb olyan 0.20$-0,50$/1000 néző.

Viszont az egyesült államokban és a fejeltebb,gazdagabb országokban ez akár 1-2$-is elérheti.

Így kb havi 1 milliós nézettség mellet Magyarországon lehet keresni kb 200-500$-t

Mig az államokban 1000-2000$-t is.

Persze itthonról is lehet ennyit keresni csak akkor angol videókat kell készíteni amit nemzetközi szinten néznek.

Rengeteget tudok mesélni róla ha kell, mert jómagam is benne vagyok a youtube "iparba"

2016. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
82%

Rengeteget!!!!

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. dec. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!