Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vindows Vistám van és a...

Vindows Vistám van és a Chrome-ot használom. Üzenet jött, hogy a jövőben a böngésző nem fogja támogatni a Vistát, így nem lesznek frissítések. Melyik böngészőt válasszam helyette?

Figyelt kérdés

2016. jan. 21. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a géped elbírja a Vistát, miért nem választasz egy modernebb operációs rendszert?
2016. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 DONIBOY válasza:

Ne böngészőt, a Vistádat cseréld le, először Windows 7-re, az nem nagy váltás, és ha megszokod a 7-est akkor a 10-essel is megpróbálkozhatsz!

Ha meg mindenáron ragaszkodsz a Vistához akkor szokj hozzá hogy nagyon sok program már nem támogatja!

(Ha segítség kell a 7-re firssítéshez írj privátot)

2016. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Tehát az én véleményem szerint nyugodtan maradhatsz a Google Chrome-nál is, igaz hogy nem fog frissíteni de tökéletesen használható marad akkor is, igaz nem jönnek az új funkciók de az meg amúgy is kinek kell.


(Sőt ha nagyon kavar már most kikapcsolhatod az autómatikus frisítését, vagy visszatérhetsz egy korábbi verzióhoz is kikapcsolt frissítésekkel.)


/pl.

[link]


~,vagy esgyerűen töröld ki a Program Files\Google\Update\GoogleUpdate.exe fájlt, indítsd újra és már nem is frissít tovább../


Ha mégis más böngészőt akarsz használni akkor tudok párat javasolni:


Slimjet

QupZilla

Torch Browser


Amúgy is nemsokára a Vista sem fog frissíteni, és mégis ugyanúgy lehet tovább használni. Ezek a frissítések amúgy is csak lassítják a gépet, sokszor még gondokat is okoznak, jobb minden ilyesmit kikapcsolni..

2016. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"igaz nem jönnek az új funkciók de az meg amúgy is kinek kell"

Ja, csak épp biztonsági javításokat sem fog hozzá kapni, ami viszont baj.

2016. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a hasznos tanácsokat. Ha a Vistát végképp nem fogják támogatni,az nem jó hír, mert azokra a feladatokra, amit alapban használok, igazából megfelelt. Majd meglátom, még várok! Kösz még egyszer!
2016. jan. 22. 17:44
 6/7 anonim válasza:
Egyébként én is Vistát használok... 2017. április 11-ig támogatják még. De én nem vagyok szívbajos utána is használni fogom, mert tetszik. :)
2016. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, addig (2017)még bármi lehet! Ok. Gondolkodtam a Mozilla Firefox-ban, a munkahelyemen az XP-n azt használtuk. Az sem volt rossz. Egyenlőre marad ez így.Kösz!
2016. jan. 23. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!