Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mióta új alaplapom van nem...

Thorgyan kérdése:

Mióta új alaplapom van nem tudok csatlakozni az internetre 651-es hibakódra hivatkozva?

Figyelt kérdés

Alul csak annyit ír a netnél hogy nem azonosított hálózat,t-home-unk van,Speedport modemmel.

Mi ilyenkor a teendő?



2016. jan. 21. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Feltételezem az op.rendszert nem telepítetted újra? Lap cserénél peddig kéne, utánna újra állíts be mindent a nethez a gében, a szolgáltató leírása szerint.
2016. jan. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Újra lett rakva,drivereket is frissítettem(telefonról osztottam netet) úgy hogy nem tudom mi lehet még a baj.A router is resetelve lett
2016. jan. 21. 09:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Routeren keresztül működik de ha szimplán a gépbe dugom a kábelt akkor nem
2016. jan. 24. 01:05
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
Nem Speedport W724? Mert az nem sima modem, hanem modem-router. Tehát a Windowsba már kell csatlakozni, Speedport -be webes beállító felületén meg meg kell adni az ADSL accout -odat. A Windows beállításaihoz csak annyi köze van, hogy fel kell telepíteni a hálózati kártya driverét.
2016. jan. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!