Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Napiszar, pucér kép. Mit...

Napiszar, pucér kép. Mit tudnak tenni ebben az esetben a hivatalos szervek?

Figyelt kérdés

Természetes csak mint elmélet érdekelne, mivel sok hasonló történetet olvastam.


Ha mondjuk az exem küldött nekem pucér fotókat régebben(29éves) és én ezt beküldeném egy excsajos oldalnak sok van belőle, pl napiszar akkor miután kitennék akkor ha indulna feljelentés ők nem adnának ki semmi adatot a beküldőről igaz? Főleg, hogy az egészet a Tor segítségével bonyolítamám le, nekik a kuldést stb. Ha az exem sejtené, hogy én voltam és engem jelentene fel azt mondom, hogy másnak is elküldhette az elég lenne, és bizonyítaniuk kéne igaz az egészet, hogy én voltam? Amit jelen esetben nem lehetne. Így még ha az oldal ki is adná az ip-t stb az mind a tor-on ment keresztül tehát semmit sem érnének vele.


2016. jan. 21. 01:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Sőt, ha csak a bíróság foglalkozna vele akkor is kb semmit se tehetnének. Nem?
2016. jan. 21. 02:03
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Semmit kb, varjuk a képet:D
2016. jan. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Semmit kb, várjuk a képet:D
2016. jan. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak elméleti volt :D
2016. jan. 21. 02:27
 5/9 anonim ***** válasza:
A Tor valóban lenyomozhatatlan, nem is ezen a nyomon szoktak elindulni, hanem hogy ki lehet az elkövető. Természetesen te lennél az első számú gyanúsított. És bár elég necces arra hivatkozni, hogy másnak is elküldte a képet, valóban nem lehet rádbizonyítani. Szóval bizonyíték hiányában ejtik a dolgot- még ha sejtik is hogy te voltál.
2016. jan. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, így gondoltam. Hisz bizonyíték nélkül senkit sem lehet elitélni.


Minnél jobban leakarná szedetni akkor meg annál nagyobb figyelmet kapna. Tehát még jobban rá*aszna.

2016. jan. 21. 02:32
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Azert en, mint volt baratno, pontosan tisztaban lennek azzal, hogy te voltal. Nem akarnam leszedetni, nem is jelentenelek fel. De nehany csunyafiu bacsi baratsagosan elbeszelgetne veled egyik este, amikor senki sem latja. Nehany heten at nem nagyon lennel kepes egyik kezeddel sem bekapcsolni a szamitogepedet, vagy megfogni az egeret. Tudod, a gipsz elegge kemeny.
2016. jan. 21. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 SimkoL ***** válasza:
Az ilyen jellegű ügyeket valóban, az emberhez közvetlenül nem kapcsolódó 'ismerősök' intézik, sokszor olyanok, hogy meg se gondolnád :)
2016. jan. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 SimkoL ***** válasza:
... vagy lányos apaként nem jósolnék neked zavartalan életet.
2016. jan. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!