Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Igaz az, hogy van olyan...

Igaz az, hogy van olyan program, amivel be lehet lépni a mobilszolgáltatók adataiba, és akár el is lehet olvasni mások sms-ét a neten?

Figyelt kérdés
2008. szept. 17. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mobil vírus van, ami fel tud települni egy intelligens telefonra, és tudja róla jelenteni a megbízójának, amit csinálsz.

Ezen kívül: igen, be lehet törni a mobil szolgáltatók adataiba - de ehhez már komoly (titkosszolgálati) módszerek kellenek.

2008. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy létezik.

De te olyat soha nem fogsz látni (mint ahogy én sem).

Biztos van nekik saját programjuk, amivel kivülről is bele lehet nézni az adatokba, de ez soha nem fog kikerülni a kezeik közül. Ha mégis, kb. 2 perc alatt megváltoztatják a védelmüket, és másik program kell majd hozzá.

2008. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó,de nem rég láttam az rtl-en,hogy egy program segítségével olvassák más sms-eit,online és nem a telefonon volt a vírus!
2008. szept. 22. 13:55
 4/4 anonim válasza:
Igen létezik ilyen program asszem az internetrol is le lehetett tolteni... Mondjuk szerintem ez mindenkinek a maganugye , hogy a telefonjaban milyen adatok vannak. Sajnos ma mar bele nezhetsz masok sms-eibe .......
2008. dec. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!