Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube! Gameplay vagy Vlog?

Youtube! Gameplay vagy Vlog?

Figyelt kérdés
Szóval az a kérdésem, hogy ha én el szeretnék kezdeni vidózni(régebben készítettem vlog videókat általában 15 like és egy dislike volt rajta) akkor mit ajánlotok? Mire kattintanak rá többen? És nem, nem minecraft videókat szeretnék csinálni :DD 14/F

2016. jan. 18. 16:10
 1/8 anonim válasza:
vlog
2016. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A típusától függ. Ha nem Minecraft, akkor mi? Vlognál?
2016. jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem Minecraft lenne :D Semmiképpen sem. Inkább CS:GO de sajnos a gépem gyenge hozzá, hogy rögzítsem is. Szeretem mindkettőt csak nem tudom melyikbe érné meg befektetni. Amúgy CS:GO-n kívül még pár ismert játék (eredeti :P) pl: Rust, The forest, stb...
2016. jan. 18. 16:27
 4/8 A kérdező kommentje:
Vlognál éppen aktuális témák. Van egy pár jó poénom amit el lehetne sütni :DD Inkább vicces videókat csinálnék de komolyabb témákról is szót ejtenék. Esetleg pár Tech cuccot is bemutatnák mert nagyon szeretem ezeket a cuccokat :D 4. gépemet raktam össze egy hónapja szóval otthon vagyok a témában. Meg unboxing is lenne és bemutatnám a terméket (nem tescós mikrofon, meg 200ft-s füles :P) Hát szóval ennyi. Aztán még menet közben kieszelnék valamit. Én személy szerint inkább a vlog felé hajolnék de játszani is egyenest imádok :D
2016. jan. 18. 16:30
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem semmi értelme nincs, mert ezekben semmi új dolgot nem mutatsz, csak megcsinálod azt, amit már mások is, emiatt kvázi senki nem nézné, max néhány odatévedt ember.


14 évesen amúgy sem értem, milyen "aktuális témákat" boncolgatnál. ez így leírva nagyon egyszerűnek tűnik, aztán rengeteg kezdő videós első videójánál már bejelenti, hogy "írjatok ötletket, még milyen videók legyenek"...meg legyen kérdezzfelelek és hasonló közösségmozgató dolog, csak egy a baj. követnek 3-4en az elején, ebből 2 haver, tőlük akarnak kérdéseket várni? :D


közösségmozgató videókat már akkor kell csinálni, amikor már van is mögöttük közösség...de ez eszükbe se jut...aztán persze csodálkoznak, hogy nem ír senki semmi ötletet, és így nem lesz következő videó.


nem azért kell videózni, mert más is csinálja, hanem azért, mert kötelességednek érzed, hogy te valamit adni akarsz másoknak, valami konkrét dolgot. ameddig nem tudod eldönteni, hogy milyen csatornád legyen, gondolom ez sincs meg.

2016. jan. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Dede pont, hogy ez megvan bennem. Lehet furán hangzik de megvan. Az előző csatornámon 200+ követőm volt kommenteltek és szerettek csak sajnos családi okok miatt törölnöm kellett de azóta már jó a családi hátterem :)

Én nem azért kezdenék el videózni mert fúú de menő meg, hogy pénz :O Tisztában vagyok azzal, hogy havi 2000 ft-t kapok :D Nekem nem számít a pénz :) Képes lennék nagyobb összeget költeni rá (80k) Videót vágni jól tudok (nem egóból mondom). Szerintem ezekkel a feltételekkel nincs gondom...Annál inkább, hogy milyen műfaj felé orientálódjak.... Mert előbb utóbb úgyis csinálnám mindkettőt

2016. jan. 18. 17:59
 7/8 anonim válasza:
Utolsó válaszolónak igaza van
2016. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csináld azt, amihez nagyobb kedved van. Hidd el, ha valami olyat csinálsz, ami nem érdekel, az meglátszik rajtad.

Akár lehetne két csatornád, egyiken a gameplay, másikon a vlog. Vagy egy csatornán minden, és két lejátszási listába válogatnád a cuccokat.

2016. máj. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!