Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az internet explolerem egy...

Az internet explolerem egy idő után mindíg kilép egyre sűrűbben csinálja már internetezni se tudok. Kipróbáltam az operat, mozillat, de azoknál is kilép mindíg. Nem lehetne valami programmal orvosolni? Vírus nicnsa a gépen le lett ellenőrizve.

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
hogy érted azt, hogy kilép? bezáródik maga a program, vagy pedig a program fut, csak az internet elérés szakad meg? esetleg az a gond, hogy be vagy jelentkezve valamilyen oldalra (pl.: freemail, gmail, stb...) és onnan kiléptet?
2010. márc. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor vírusirtót is cserélj - ha tudsz. Ez ugyanis simán vírus lesz...
2010. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy kilép hogy internetezek és belépek pl: youtube,freemail,myvip vagy mind1 milyen oldalra pár másodperc után kilép vagy ujraindul az oldal....de az internet kapcsolat nem szakad meg.kipróbáltam több vírusírtót is ,de nem talált vírust.
2010. márc. 28. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!