Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most ez igaz? ha az Ncore-n...

Jézus szolgája kérdése:

Most ez igaz? ha az Ncore-n nem lépekbe kb 8 hétig, akkor törölnek?

Figyelt kérdés

ha igen hol lehet ennek utána nézni?

mert a szabályzatban nem találtam.



2016. jan. 16. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem kereshetted, mert rögtön az elején ott van az általános szabályokban:


"Aki a regisztrációtól számított 12 hétig nem lép be az oldalra, vagy utolsó ittléte óta több, mint 12 hét telt el, automatikusan törölve lesz."

2016. jan. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
12 hét után és igen. Engem pont mostanában töröltek emiatt.
2016. jan. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

értem tehát igaz.

azért ez elég szemétség,szerintem.

köszönöm a választ.

2016. jan. 16. 10:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Időnként törölni kell az inaktív fiókokat hogy csökkenjen és frissüljön az adatbázis mérete, mégse keringjenek benne ezer éve nem használt fiókok. Te is gondolom időnként törlöd a telefonodról/PC-ről/táblagépedről a fölösleges állományokat.
2016. jan. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Már miért lenne szemétség?

Ha annyi fáradságot (másodpercekben mérhető) nem ér meg Neked a tagság, hogy pár havonta bejelentkezz és utána azonnal kilépj... Nos, akkor szerintem nincs is szükséged az account-ra.

2016. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4-es,értem így végig gondolva azért érthető.

5-ős,azért ennyire nem drasztikus a helyzet D.

2016. jan. 16. 20:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó...
2016. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Hiába van Ncore fiókom nem használom mert annyi hülye kötöttség van... Ez a 48 órás seedelés egy vicc, heti 20-30 új torrentem van, ezeket nézni egyesével hogy mikor jár le a 48 óra, majd egyesével kiszedni a seedből őket majd egyesével törölni... Plusz mehet egész éjjel a gép sokszor hogy meglegyen a 48 óra 14 nap alatt. Ezért nem is ncoreról töltök már, csak a magyar nyelvű filmeket max., minden más fent van a külföldi torrenteken, ott meg nem kell seedelni.
2016. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

Na álljunk csak meg egy szóra. Valóban, amennyiben nem lépsz be 12 hétig, akkor törölve lesz a fiókod, benne van a szabályzatban. De azt az előző válaszolók elfelejtették leírni, hogy amennyiben kapcsolatba lépsz a staffal, kérdés nélkül visszaállítják az inaktivitás miatt törölt accountot. (Wiki ---> Felhasználói információk --> Account problémákkal foglalkozó leírásunk ---> Törölve lett a fiókom)


Kedves 8. válaszoló, a ratio-free rendszer egyáltalán nem egy vicc, sőt, az arányrendszerhez képest mindenképpen kedvezőbb rendszer, hiszen nem vagy arra kötelezve, hogy az arány miatt kelljen aggódnod, és mint azt tudjuk, sokak feltöltési sebessége nem nagy az országunkban, az arányrendszer őket ellehetetlenítené az oldalon maradástól. Arányrendszerrel töltenél le, ahogy a csövön kifér, vissza viszont nem töltenél, jobb lenne?

Az általad felhozott példa, hogy 14 nap alatt 48 órát kell seedben tartani a torrenteket, a legrosszabb eset. A legjobb eset, mikor 14 napon belül hónap vége előtt töltesz le egy torrentet, olyankor 44 napod van rá, mivel a rendszer csak a 2 hétnél régebben letöltött torrenteket ellenőrzi. Számoljunk csak egy kicsit. A legjobb esetben naponta picivel több, mint 1 órát kell fusson a kliensed a torrenttel, és így teljesíthető is lenne a kötelezettség. A legrosszabb eset a 14 nap, amikor is naponta ~3,5 órát kell menjen a géped, hogy hónap végére ne legyen a torrent hit'n'runolt. Plusz, ha töltesz fel a torrentből másnak, azzal arányosan csökken a hátralévő idő, szóval általában a 48 óra nem is 48 óra. Azt pedig ne mondd, hogy nincs neked időd csak azért úgy hagyni a gépet, ha nem, a torrentezés nem neked való.

Ha nekem azt mondod, hogy ez teljesíthetetlen és nevetséges.. Egyáltalán nem az. Sőt, havonta felhasználóként 5, tagként 10, onnantól felfelé vagy prémiummal végtelen számú torrentnél elmulaszthatod a kötelezettség teljesítését.

Az utolsó mondatod árulja el, hogy miért is gondolod úgy a dolgokat, ahogy leírtad. "Minden más fent van a külföldi torrenteken, ott meg nem kell seedelni." Csakhogy elfelejted, hogy a torrent gyakorlatilag egy csereüzlet. Ha nem adsz, milyen okkal várod el, hogy kapj is? A külföldi torrentoldalakon is olyanoktól töltesz le, akik igen is bent hagyják a torrentet seedelésre, és nem törlik az anyagot. Ha ők nem lennének, te se kapnál semmit. Persze persze, hát emiatt nem kell aggódni, mondhatod. Igen, de azért a tény, hogy nCore-on a rendszer miatt mennyivel több ideig megmarad egy-egy torrent, és külföldi oldalakon pedig napok, hetek alatt kihalnak, elgondolkodtató.

Igazából egyszerű, ha nevetségesnek tartod az nCore-t, akkor van lehetőséged törölni is magadat, tedd meg, de elhiheted, rájönnél végül hogy rosszul gondoltad a dolgokat. Vagy nem, van, aki nem.

2016. jan. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!