Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem működik a YouTube (Mozillá...

Nem működik a YouTube (Mozillával) hajnal óta. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Hajnal óta elég furán néz ki, és egyáltalán nem működik. Frissítettem a Firefoxot, az Adobe-ot, de még mindig ugyanolyan, "tiszta gettó" az egész:D Leellenőriztem, Edge-el kifogástalanul működik, de én a Firefoxot akarom továbbra is használni. (szó sem lehet az Edge-ről)

Valaki tapasztalt hasonlót?

Mi lehet az oka? Kell még mást is frissíteni esetleg? Bármilyen tippért hálás lennék:)



2016. jan. 15. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Beállítások/ Speciális/ Hardveres gyorsítás használatáról vedd le a pipát. Indítsd újra a böngészőt. Sajnos ez egy köztudott hiba, de egyenlőre csak ez a megoldás létezik rá.
2016. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ! Sajnos így sem működik :(


(a Firefoxot úgy állítottam be régen, hogy ne jegyezze meg a sütiket, se az előzményeket)

2016. jan. 15. 23:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem az lesz a baj. Bár én Windows 7-et használok, esetemben is minden süti, előzmény blokkolva van, továbbá megerősített nyomkövetés elleni védelem. Így még elfogadni sem tudom a sütiket. Ahol emiatt nem funkcionál kellően egy adott oldal, ott addig deaktiválom. Esetedben a Windows 10 és a Mozilla kapcsolata a jelenség forrása. Mozilla fórumon többen panaszkodnak. Az általam említett megoldás hol működik, hol nem.
2016. jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nihat ***** válasza:
Nálam is ugyanez van, csak én Chrome-ot használok. Win 10 van a gépemen és a beépített Edge-dzsel simán megy a YT.
2016. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nihat ***** válasza:
100%
Na rájöttem az okosságra. Frissítettem az AdBlock szűrő listát, mert blokkolta a CSS-t. A legfrissebb lista már nem okoz ilyen gondot a YT-bal.
2016. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Utolsó zseni vagy már nem tudtam mit csináljak hogy végre működjön :D
2016. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! :)
2016. jan. 17. 03:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!