Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok ajánlani egy profi...

Tudnátok ajánlani egy profi webmail felülettel rendelkező magyar tárhelyszolgáltatót?

Figyelt kérdés

Egy külföldi szolgáltatótól szeretném hazahozni a domainemet és a levelzésem. Fontos lenne a profi webmail felület mert ezt használom Outlook, Thunderbird vagy egyéb hasonló programok helyett.

Előre is köszönöm. :-)



2016. jan. 15. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:

"profi webmail" mit takar!?

mert a tárhely szolgáltatók 99% -ban RoundCube, vagy hasonló webmail felültett add.

[link]


Én Gmail felületét használom, több levelezési cím 1 fiókra csatolva.

és persze info@mydomain.tld címmel is küldhetek levelet. :-)

8~10 email címet kezelek egyetlen gmail fiókból.

2016. jan. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is messzemenően a Gmail-t javaslom neked.
2016. jan. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

H.Tibor87 köszönöm válaszod!


A profi alatt azt értem, hogy nincs kimaradás(stabil), a levelek gyorsan megjönnek, email alias-t is kezel és a spam szűrőjük is jó.


A felület terén a Roundcube teljesen jó de ha valami ettől eltérő egyedi felülete van az is érdekelne.


Gmail-t sagát domainnel(GoogleApps) úgytudom egyenlőre magánember újként nem regisztrálhat, a mostani megoldásuk cégeknek szól.

Vagy rosszul tudom ?


Előre is köszönöm a tippeket! :-)

2016. jan. 15. 11:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Ami a BIX -be van szerver az igen stabil, mert ellenőrzött körülmények, biztosított hálózat...

Ritkán előfordulnak gondok, de szerencsére ez tényleg ritka. (évi 1~2 óra max!)


Alias kezelés váltóz, illetve az is hogy mennyit lehet megadni.

(ezt főként az előfizetői csomag határozza meg, van ahol ~5 van ahol korlátlan)


A gmail -es megoldásban van egy ingyenes lehetőség.

Regisztrálsz egy gmailes címet pl. encimem@gmail.com

Ezután a levelező szerveren minden levelet erre irányítasz.

(innentől gmail felületén olvashatod a leveleket)

DE! Szeretnél ennek a nevében is írni, ehhez a beállításoknál:

[link]

"Fiókok és importálás" alatt "E-mail küldése erről a címről:" résznél "További saját e-mail-cím hozzáadása" -t választod.

Itt megadod neved / email címed, majd SMTP szerver címének adatait. (host:port, user, pass)

Ha a másik helyről nem tudod átirányítani a gmail -es címre, akkor "Levelek ellenőrzése más fiókokból" résznél pop3 -on áttöltheted automatikusan a leveleket.

(Ez lassabb mert ütemeztetetten ellenőrzi (óránként), míg átirányítás esetén azonnal megérkezik.)


És persze ha fel lett víve az új címek, azok megerősítve...

Akkor egyedi aláírást is szerkeszthetsz mindegyik címhez.

És innentől kezdve levél írásakor kiválasztatod melyik email címmel szeretnél levelet írni.


Fontos hogy ehhez a trükkhöz kell egy mail szerver, ami ha webes felöletett nem is add, de SMTP / POP3 -at igen.

2016. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fogadni és küldeni is lehet más fiókok leveleit a gmail-el.

Nekem 10 fiók van egy helyre irányítva, így könnyebb kezelni.


[link]

2016. jan. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Táhrhely.Eu-nál vannak az oldalaim és a levelezésem is. Nálik lehet választani több webes kliens közül: Roundcube, Design Mail, Horde, meg vmi Square Mail (ezt nem biztos, hogy jól írom). Nekem a Roundcube jön be, igazából a gmaillel az a bajom, hogy a google-hoz kapcsolódik, és nem annyira örülök, ha mindenhez hozzáférnek, elég a gmailes címem :-) Nekem nagyobb biztonságot jelent, ha egy hazai megbízható tárhelyen/szerveren van. De ez teljesen szubjektív.
2016. jan. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A Tárhely.eu jól hangzik és a szerverei is a BIX-ben vannak. Szerintem teszek velük egy próbát. :-)

2016. jan. 20. 16:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Tárhely.eu -n az ismert CMS rendszerekre nagyon érzékenyek.

Joomla / WP -ből ha nem a legújabbat használod, akár zárolják is a fiókod, mert "veszélyezteted" a szerver működését.

(Több ismerősöm most váltott tárhelyet ez miatt mert pl. Joomla 2.5 / 3.0 -as oldaluk van és szolgáltató már korlátozta miatta őket.)

2016. jan. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!