Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet élő online rádiót...

Hogy lehet élő online rádiót készíteni?

Figyelt kérdés
Olyan kellene, hogy amit a gépen hallgatok egy progival, azt más is ugyanabban az időben tudja hallgatni a weboldalamon. (Valami hasonló kéne, mint a WinAMP SHOUTcast)
2010. márc. 26. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Én Az Ustream-on Csináltam online rádiót! Csak Szedd le a No23 Recordert rakd be hangkártyára!

Ha megvagy akkor: Regisztrálj Az Ustream-on!

[link]

Ha kész lépj be és katt a Broadcast Now Menüre. Akkor megnyitja külön ab indíts élő adást Lehet Webkamrás is meg sima (Kép Nélkül). ha webkamrás adást indítanál akkor Nagy Sávszélesség szükséges!

Majd illeszd be a weboldaladra Az Online rádió HTML Kódját

Sok sikert hozzá!

2010. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első válaszoló: érdekelne a weboldalad! Mi a címe?
2010. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
shoutcast szerver és a samBroadcaster, onnantól profibb nem is lehetne. Én is megnézném a címet.
2010. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de hogy tudom hozzácsatolni a progit, amit írtál? ...még nincs kész a weboldal, de ha meglesz, megadom a címét
2010. márc. 27. 16:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell hozácsatolni a progit: Letöltöd a no23 Recordert

Ha nem tudod honnan kell itt egy link:

[link]

csak annyi az egész hogy megnyitod a progit A Jobb oldalon: A "Vu Right,, alatt látod a hangkártyád nevét, és a bemenetet kattints a stereo Mixre

Itt egy kép hogy hogyan csináld!

Töltsd le innen a képet:

[link]

Nagyitsd fel és létod hogyan kell!

ha be van álítva minden csak menj az ONLINE Adásra az Ustreamon! és mehet is az online rődió, ha bármi kérdésed van

Irj E-mailt ide: vpeter971@gmail.com

vagy MSN-en!: vpeter@live.nl

2010. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!