Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kapcsol ki-be az interne...

Miért kapcsol ki-be az internetem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Thome -os internetem van. Videóknál meg stb jó. De mikor elkezdek játszani játékkal, PL Rust -al egyből elmegy a net csatlakozás után, és mikor ki lépek utána egy kis időval megint van net. Mi a frászkarika van vele?

2016. jan. 5. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Regedit-et nyisd meg. Start menü, keresés, regedit vagy futtatás regedit.


Navigálj a következő helyre: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\lanmanserver\parameters


Dupla klikk az autodisconnect-re, majd módosítás. Állítsd decimálisra az értéket, majd add meg a következőt:65535


Ha 65535-at adsz meg, akkor 65535 perc üresjárat után kapcsol szét. 15 volt az alapértelmezett.


Ok-ézd le, zárd be a regedit-et, indítsd újra a géped. Ha így sem szűnik meg a probléma, akkor annak más a forrása.

2016. jan. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megvan, a vírusírtóm miatt volt minden... Az AVAST miatt... senkinek nem ajánlom.
2016. jan. 7. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!