Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hit'n run hogyan működik?

Hit'n run hogyan működik?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan működik a hit'n run rendszer. A majomparádén vagyok fent és ma reggel a hit'n run mutatóm 30/4-en állt. Ma nem töltöttem le semmit, csak egész nap seedeltem a már letöltött torrenteket. Estére pedig 30/3 lett. Ez most valami hiba, vagy minél alacsonyabb a 2. érték, annál "jobb"? (tudom hogy ez buta kérdés). Azért nem világos mert az oldalon a hit'n run definíciója ez: "ennyi torrentet tölthetsz még le büntetlenül az oldalról! Amennyiben elfogy a slotod, a letöltési jogodat megvonjuk a szabályzatban írtak szerint! " Akkor én már csak 3-at tölthetek le, vagy 17-et? Ha csak hármat, akkor miért csökkent le 4-ről ma, amikor ma csak seedeltem?

előre is köszönöm a válaszokat :)



2016. jan. 2. 18:18
 1/1 A kérdező kommentje:
bocsánat javítanék a 17 helyett 27-et akartam írni:)
2016. jan. 2. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!