Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » PS3 | Ingyenes a multiplayer?...

PS3 | Ingyenes a multiplayer? Ingyenes lehet netezni?

Figyelt kérdés
Az XBOX LIVE!-al ellentétben itt kell fizetni hogy tudjak játszani neten játékokkal? Mert XBOX-nál Gold account kell hozzá (hogy multiplayerbe nyomhassam), itt teljesen ingyen használhatom? Ha igen akkor hogyan, és kell regisztrálni? Vagy ha tudtok magyar nyelvű honlapot ami csak ezzel foglalkozik azt nagyon megköszönném.
2010. márc. 24. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan gondolkozzunk már a józan eszünkkel. Ha ez lehetséges lenne akkor mindenki PS3-al nyomulna nem?
2010. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt írták valahol hogy ingyenes lett... azért kérdezem, nem kritikákat várok, bunkó...
2010. márc. 24. 21:19
 3/7 anonim ***** válasza:

20:28


Nem talált.

Mert itt teljesen ingyen netezhetsz (persze kell hozzá már meglévő net kapcsolat, ami pénz), és multit is ingyen nyomhatod (ehhez meg a játékot kellett megvenned).

De nem kell külön fizetned, mint pl. xbox live-on.

Ha jól tudom kell egy PSN account hozzá, de ezt majd a játék úgyis írja.

Ja és vagy router kell, vagy magát az UTP kábelt kell a PS3-ba dugni.

Amúgy [link]

Magyar nyelvű, van fórum is, és gyorsan válaszolnak.

2010. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!
2010. márc. 25. 20:42
 5/7 anonim válasza:
S 3-as válaszolonak: De a Psn-t meg kell hozzá venni szóval ugyan úgy mükődik mint az xboxlive!
2013. ápr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Teljesen ingyenes a multi is a ps3-man meg a net is nem kell külön fizetni mind a Xbox nál nekem mind 2 van es ingyen netezhetsz es multizhatsz is a ps3-man AZ elöttem lévö kommentelönek nem higyj tudatlan AZ elözö kommentelö PS plusz csak arra kell hogy letölthes ingyenes jatekokat 1 evben 65 jatekot kapsz jol mondta AZ egyik kommentelö de Xbox 360 on jobb a grafika de én a next gen konzolokbol AZ Xbox one-t fogom megvenni bár majd lehet késöbb megveszem a ps4 et is :) remélem segítettem :)
2014. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ja AZ a kommentelö vaok aki elöbb irt hogy mind 2 konzolom megvan psn accountot ingyen tudsz csinalni :)
2014. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!