Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Ncore mi alapján bannol?

Az Ncore mi alapján bannol?

Figyelt kérdés
Törölték a accomat. Regisztráltam újra de azt megint törölték. Az lenne a kérdésem hogy az NCore az IP cím alapján jön rák arra hogy ugyan az a személy, ugyanarról a készülékről akar regisztrálni. Hogy lehet ezt a problémát kiküszöbölni? Nem vagyok egy nagy számítástechnikai zseni! Nekem az jutott eszembe hogy másik készülékről regisztrálok és a mostani routert ki cserélem egy másikra.

2015. dec. 29. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
A weblap sütiket tárol. Másik böngészőből, esetleg a sütik törlése után sikerülhet.
2015. dec. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 meszike91 ***** válasza:
49%

"az NCore az IP cím alapján jön rák "


Ezen szakadok.


Amúgy miért dobtak ki?

2015. dec. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jól van, na! Véletlenül volt!

Azért mert 2 felhasználóm volt.

Valahogy vissza tudok kerülni? Ha másik készülékről vagy másik böngészőből jelentkezek be?

2015. dec. 29. 01:06
 4/7 meszike91 ***** válasza:
49%

Mi a bánatnak kellet neked 2 felhasználó?


Miért nem olvastad a szabályzatot?

2015. dec. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont ezért! Ha az egyikkel lenne valami gebasz akkor tudjam használni a másikat. Valahogy megoldható, hogy vissza kerüljek?
2015. dec. 29. 03:24
 6/7 Gábor_79 ***** válasza:
Az IP cím változik folyamatosan. Szerintem a gépeden lévő hálózati eszköz azonosító kódja alapján, ami a MAC cím. Ha másik PCI-s LAN portot veszel, akkor valószínű nem lesz gond. [link] példa kedvéért.
2015. dec. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 meszike91 ***** válasza:
66%

5.


Hát gratulálok, most mindegyikkel gebasz van.


Amúgy ha betartod a szabályzatot, akkor nincs gebasz. Nem olyan hú de nehéz betartani a szabályokat.

2015. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!