Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért írja ki ezt a facebook?

Miért írja ki ezt a facebook?

Figyelt kérdés
Bejelöltem valakit ismerősnek, de ő nem jelölt vissza. Nekem régen ilyenkor újból megjelent a lehetőség, hogy bejelöljem, de most nincs ott, csak annyi, hogy ha ismerem, küldjek neki üzenetet. Akkor én már nem jelölhetem be? És ő engem? Miért van ez?

2015. dec. 23. 10:38
 1/4 Fish1 ***** válasza:
Nyisd meg az ismerősök ikonnal az ablakot, és ott lesz olyan, hogy vissza tudod vonni az ismerősnek jelölést. Ezután ha megint jelölöd, akkor látni fogja.
2015. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs ott a listán, ahol visszavonhatnám :( :(
2015. dec. 26. 00:36
 3/4 Fish1 ***** válasza:
Akkor ha rámész ennek az embernek a Fb-oldalára, és megnézed, akkor az ismerősnek jelölés gomb helyett valami olyannak kellene lennie, hogy jelölés visszavonása, vagy valami hasonló. Arra katt, aztán jelöld megint.
2015. dec. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos hiába megyek az oldalára, csak az van ott, hogy küldjek neki üzenetet, nincs ott jelölés visszavonása leretőség.
2015. dec. 26. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!