Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítene valaki Indapass...

Segítene valaki Indapass regisztrációban? Részletek tovább

Figyelt kérdés

Egy Blog oldalon akartam hozzászólást írni, de regisztrálni kell, regisztráció- átirányít indapassra ahol az űrlap. Kitöltöm, lent a már megszokott ellenőrzőkód, amit már legalább 30 szor kitöltöttem és egyiket sem fogadja el.

Ráadásul ha nem látná az ember rendesen mi van rajta még frissíteni se lehet az ellenőrzőképet (újratölteni az űrlapot).

Nem bonyolult felismerni a rajta levő karaktereket, de mégsem akarja elfogadni egyiket sem.

Mellékelek egy pár screent a képekről amit én láttam rajtuk és beírtam és nem fogadott el.


[link]


Én vagyok a hülye és nem tudom elolvasni/rosszul olvasom le.

Vagy a programozó a hülye és rosszul rendelte a képekhez az ellenőrző szöveg helyességet.


De az is egy idióta volt aki kitalálta az efféle robotszűrési technikát ami miatt a valós emberek sem tudnak regisztrálni.


2010. márc. 23. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:

1, probáld a böngészöben frissiteni az oldalt


2, ha igy sem sikerül, akkor itt regisztrálj

[link]

2010. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hangszoros ***** válasza:
100%

Sajna ebbe nem tudok segíteni, de lehet, hogy jobban jársz ha hanyagolod a cenzorokat.

Hogy az index fórumon mit művelnek az elképesztő. Úgy tudom ez egy csapat. A kretén, vulgáris, obcén baromságok mehetnek. Visszont ha csak célzol valami -akár link ajánlással- a bankosdi, és vagy a műkődtetőikre ellen azzonnal törölnek. Mehetsz az E.N.SZ.sz-hez reklamálni. Ez a totális terror.

2011. okt. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!