Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook bérkommentelésre mi...

Facebook bérkommentelésre mi a szokásos díjazás?

Figyelt kérdés

2015. dec. 15. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
tessék?
2015. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
neked elmentek otthonról :D
2015. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nulla forint
2015. dec. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Befosok. tényleg létezik ilyen? :D már az is elképesztő számomra hogy van aki olvassa a hozzászólásokat facebookon. Bár a facebookot sem használom aktívan, de én mindig azt hittem, hogy az ilyen sok hozzászólás úgy születik, hogy mindenki odahányja a véleményét de valójában senkit sem érdekel és ezért senki sem olvassa el...

2015. dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És itt GYK-n mennyit kapsz az ilyen kérdésekért?
2015. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 nyilván az is igaz hogy mindenki odahányja a véleményét, csak valaki még pénzt is kap érte :)
2015. dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na de ha senki sem olvassa, akkor ki az a hülye aki ezért fizet is? :D
2015. dec. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"na de ha senki sem olvassa, akkor ki az a hülye aki ezért fizet is? :D"


Pont az hogy sokan elolvassák az egy-egy népszerűbb bejegyzések alatt lévő hozzászólásokat.

2015. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

lehet nem magamból kéne mindig kiindulnom....


azt a felismerést sem tudtam még feldolgozni, hogy a weboldalak áttértek 0 tartalom de responsive mobilos megjelenésre. nem tudom elhinni, hogy ennyien neteznek mobil eszközről. (próbáltam, de az egyetlen dolog amire ezeket használom, az a kodi irányítása. tulajdonképpen egy grafikus távirányítónak. többire szerintem teljesen alkalmatlanok ezek a simogatós borzalmak) erre látom, hogy minden weboldal 72-es betűmérettel égeti ki a szemem asztali gépen :D

2015. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!