Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon kérelem küldése?...

Facebookon kérelem küldése? Tilthatnak?

Figyelt kérdés
egy évekig rossz születési év volt megadva és mikor észrevettem meg akartam változtatni,de sikerült ugyan arra az évre kattintanom így megint azt mentette el, és nem tudom már megváltoztatni, viszont lehet kérelmet küldeni hogy változtassák meg. Ott meg lehet adni okokat (én esetemben az az ok, hogy "ez a valódi születési dátumom)" viszont azt írja hogy: "Felhívjuk figyelmedet, hogy ha hamis személyes adatokat (pl. hamis nevet vagy hamis születési dátumot) adsz meg fiókodban, ezzel megsérted a Facebook felhasználási feltételeit, ami fiókod felfüggesztését vonhatja maga után." Ugye ha elküldöm a kérelmet evvel az indokkal nem tiltanak le? Csak mert tulajdonképpen megszegtem a szabályt (még ha akaratlanul is). Küldjem el a kérelmet vagy ne?

2015. dec. 12. 23:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!