Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Feleségem állandóan be van...

A Feleségem állandóan be van jelentkezve face-re, a mobiljáról. Ha meg változtatom a jelszavát, aztán törlésre jelölöm a fiókját, akkor mi lesz, hogyan töröljem ebben a helyzetben a fiókját?

Figyelt kérdés
2015. dec. 4. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megváltoztatod a jelszót, akkor a telefon sem fog tudni belépni. Elvileg...
2015. dec. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz szépen, de én arra vagyok kíváncsi hogy mivel minden pillanatba be van jelentkezve a telójáról és én pedig eközben módosítom a jelszavát, majd törlésre jelölöm a fiókját akkor kap valamilyen értesítést vagy "mi van", mert ugye Ő eközben be van jelentkezve face-re?
2015. dec. 5. 01:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Dugd el a töltőt, lemerül a telefon, és rögtön nincs bejelentkezve.
2015. dec. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 fersk ***** válasza:
Sosem alszik? :)
2015. dec. 5. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
PC-n én folyton be vagyok lépve, mindig be pipálom a bejel. marad. belépésnél, + én csak a Gio-mon tudom hogy be lépve maradok, nekem fel kínálja hogy meg jegyezze-e a jelszavam, hogy más androidok-nál vagy x rendszereknél ez hogy vagy nem tudom. Innét gondolom hogy mihelyst be kapcsolja a wifi-t és meg nyitja az oldalt nem kell hogy belépjen, persze lehet hogy rosszul gondolom.
2015. dec. 5. 17:23
 6/7 fersk ***** válasza:

OFF:

Hihetetlen ez a > be pipálom, be lépve, fel kínálja, meg jegyezze-e, be kapcsolja, meg nyitja <, miközben a 'belépjen'-t meg jól írod... :D

ON.

2015. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen? Nem figyeltem :)...
2015. dec. 5. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!