Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kisebb a letöltésem,...

Miért kisebb a letöltésem, mint a megegyezett?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A problémám a következő lenne..

A szerződésben 5mb/s-es internetre fizettem elő, amivel a fix letöltés 500kb/s szokott lenni, ami tökéletes is.. Azonban nagyon gyakran előfordul, hogy az 5megás netből 2megás lesz, és ez azért elég idegesítő.. Az összes számla bevan fizetve késés nélkül, szóval nem értem a problémát..



2015. dec. 1. 12:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Arról beszélve, hogy csak én használom az internetet, és alapjáraton van 80as pingem..
2015. dec. 1. 12:10
 2/5 Tengor ***** válasza:

Te 5 Mbps-es maximumra fizettél elő. A leírásodból nem derül ki, hogy mennyi a garantált.

Hogy miért ingadozik arra választ adhat a bekötés helye, a technológia, ingadozás ideje.

2015. dec. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az előfizetésben 10re van kötve, de 5 a garantált, ezért is írtam 5öt, mivel általában annyi szokott lenni. :)

Falun lakom, ADSL internet, és ez nagyon változó, hogy meddig szokta csinálni. Régi routerrel semmi hasonló probléma nem lépett fel. Fix internetkapcsolat, stabil 40es ping, és végig 500al szedtem. Jött a szerződés hosszabbítás, azzal együtt behoztak egy új routert, ami végül vissza lett cserélve a régire, azonban a ping/instabil kapcsolat megmaradt.

2015. dec. 1. 12:16
 4/5 Tengor ***** válasza:
Jelezd a szolgáltató felé. Az 500 kB/s az 4 Mb/s-nek felel meg, ami még így is 5 Mb/s alatt van.
2015. dec. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ez ragyogó.. Köszönöm szépen a választ, ment a zöld! :) Igen, és még valami !! A pingel szerinted tudnak valamit kezdeni ?
2015. dec. 1. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!