Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik a torrent?

Miért nem működik a torrent?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam utána nézni mi lehet a baj, olyanokat találtam, hogy lehet, hogy nincs nyitva a port amit használni akarna a torrent. Utána néztem és tényleg nincs nyitva, de nem tudom kinyitni. Két router van a lakásban, ez egyikből a másikba megy a netkábel és a másodikból pedig több gépbe. Arra gondoltam, hogy itt lehetnek gondok, de igazából mindenhol van net rendesen. Portforward.com-on beállítottam mind két routert lépésről lépésre, de utána is zárt maradt, ilyenkor mi a teendő? Ezenkívül a nettel semmi gond.

2015. nov. 28. 00:37
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Lehet hogy nem jól állítottad be.

Írd le a két router típusát, és lépésről lépésre azt, miket állítottál be.

2015. nov. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál és sajnálom, hogy nem válaszoltam, csak kiment a fejemből, ugyanis másnapra valahogy jó lett, és azóta is működik, pedig én nem csináltam vele semmit.
2015. dec. 12. 15:01
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyébként a routerek típusai:

Huawei Echolife HG8245H és ebből megy a TP-Link WR740N-be.

2015. dec. 12. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!