Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a blogról?

Figyelt kérdés

[link]


Most kezdtem, nem rég ezt a "tumblizgatást"

tetszik? nem tetszik? feliratkoznátok? nem? mit csináljak? hogy csináljam? unalmas? nem unalmas?


stb stb tippek, tanácsok, követők, lájkok tumblisoktól jól esnének


16/F



2015. nov. 23. 18:30
 1/3 anonim válasza:
Nem rossz, de nem valami eredeti. A képek gondolom nem sajátok, és ilyeneket bárki összeollózhat. Gondolom a saját fantáziádat tükrözi, ami tök jó, de nem hiszem hogy túl sokan találnák érdekesnek, vagy inspirálónak.
2015. nov. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem egy jó tumblr attól jó hogy van témája, közvetít valamit, érzéseket kelt benned.


A te tumblid olyan semmilyen (remélem nem haragszol meg hogy ezt mondom) úgy értem.. azt sem tudom rá mondani hogy rossz, nem vált ki semmilyen érzést kicsit közönséges, persze van egy-két jó poszt.

Szóval nem nem iratkoznék fel, a feliratkozásokról pedig csak annyit hogy nem tudom neked mennyi van de nekem lassan 40.000 és úgy lett ennyi hogy bizonyos témakörökben mozgok, nekem kábé 7-8 hónapja van tumblim.

Azt tudom tanácsolni hogy ha ez vagy te, és tényleg ezek a dolgok mozgatnak folytasd így de ha nem egészen akkor próbálj olyan témakörökre összpontosítani amik érdekelnek satöbbi. (Ja és van néhány palequeen jellegű poszt is amik az émelygést hozzák rám ezért azokra mégis érvényes hogy kivált belőlem valamit.)

2015. dec. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eléggé semmilyen, átlagos, tucat. Ilyen tipikus...cigi, pia (mert te is azt hiszed, ez menő), "k**vamély" gondolatok, és ez a "nagyvagyokmá haggyábékén" fíling. Uncsi, és nem is egyedi.
2015. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!