Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valahogy elállítottam Facebook...

Valahogy elállítottam Facebookon a játékaimat. Hogy tudnám visszacsinálni?

Figyelt kérdés

A saját játékaim listája, az "A te játékaid" csoport, amikor valamelyik játékot megnyitom, a játékoldalon a jobb felső sarokban levő vízszintes listából átkerült a baloldalra és függőleges lett. Kérdésem, mit csinálhattam tudtomon kívül és hogy tudnám visszatenni a jobboldalra, az "Ajánlott játékok" fölé, mert eredetileg is ott volt, így viszont, ahogy most lett, nagyon rossz.

Csak akkor csinálja ezt, ha megnyitok egy játékot (bármelyiket), főoldalon nem történt változás.

Itt egy képernyőkép is, hogy érthető legyen, miről van szó. Remélem, tudtok segíteni, köszönöm előre is.

[link]


Ja, még annyi, hogy a képen látható, baloldalra került sávban lévő egymás felé mutató két kis nyilacska csak annyit csinál, hogy összezárja csak ikonokra, vagy vissza kinyitja szövegesre, de amúgy ugyanott marad, mozgatni nem lehet vele. Meg hogy csak nekem ilyen, másoknak nem változott, ezért is gondoltam, hogy én nyomtam el valamit.



2015. nov. 20. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez most valami vicc?
2015. nov. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, komolyan szeretném visszatenni, mert zavar. De közben arra is gondoltam, hogy csak újítás és nálam már megjelent, másnál még nem. Ha nem tudsz érdemben szólni, inkább maradnál csöndbe. Nem ez életem legnagyobb problémája, de ettől még zavarhat.
2015. nov. 20. 09:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazad van, tényleg nem ez az élet legnagyobb problémája. :)
2015. nov. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!