Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék honlapot letreho...

Hogyan tudnék honlapot letrehozni? Es azert kell fizetni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:

vannak ingyenes tárhelyek mint például a mindenkilapja.hu vagy a lapunk.hu ezeket egyszerűen tudod kezelni

de az uw.hu és az atw.hu már HTML tudást igényel eléggé

2010. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vagy 8 dollár/évért veszel egy tárhelyet meg egy (fő)domaint (.com) és ráküldesz egy Joomlát ami ingyenes


[link]

2010. márc. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első körben azt kell eldönteni hogy:

- céghez kapcsolódóan, profitszerzésre kell

- vagy csak úgy, magáncélra


Második körben pedig, hogy mi a célod?

- csak bemutatkozás?

- kell esetleg fórum/blog/üzenőfal, ilyesmi....


Vannak ingyenes tárhelyszolgáltatók, ahol a honlapot előre készített sablonok alapján tudod összerakni viszonylag egyszerűen. Ezeknél az oldaladon reklámokat helyeznek el, ettől lesz ingyenes...


Arra figyelj, hogy a regisztrációs feltételeket azért olvasd el, illetve ha van rá mód a honlapodat időnként mentsd le magadnak (böngészőben fájl --> mentés másként, és ezt minden egyes oldallal tedd meg).


A legegyszerűbb és reklám mentes felület: www.weebly.com

2010. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

második vagyok: a google-nél is van valami site builder, de még sosem használtam: sites.google.com


ha profitszerzésre kell, mindenképpen olyan szolgáltatót válassz, ami könnyen megjegyezhető nevet biztosít, illetve akkor esetleg megéri rászánni évi 10-20 ezer ft-ot.

2010. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kolléga te hogy lehetsz a második, mikor az én vagyok.?
2010. márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14:20: úgy hogy amikor elkezdtem írni a bejegyzést, akkor még az voltam, de Te gyorsabb voltál :)
2010. márc. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek!
2010. márc. 23. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!