Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet növelni egy céges,...

Hogy lehet növelni egy céges, intranetes oldal látogatottságát?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 22:59
 1/8 anonim válasza:
Benne van a válaszban. CÉGES. ott nagy változást ne várj, mert max az ott dolgozókat érdekli, vagy azt sem. Nállunk is van és a kutya sem olvassa.
2015. nov. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hasznos, esetleg nélkülözhetetlen információkkal.


Vagy azzal (nem tudom, mi a cég profilja), hogy olyan szolgáltatásokat indítasz el rajta, amit szívesen használnak.

2015. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak pár hónapja kezdtem a céges honlapot fejleszteni, az irányítási rendszer dokumentumokat teszem fel, meg hasonlók...nyilván dög unalom, de eddig sem a vállalati hírekkel, sem a bloggal nem sikerült látogatottságot szerezni sokat (mérem a látogatottságot) - a lényeg meg az lenne, hogy használják, mivel ott a dokumentációs rendszer, meg több hasonló rendszert kezdek ott fejleszteni. Cél, hogy kiigazodjanak az irányítási rendszerben és otthonosan mozogjanak a honlapon (SharePoint alapú), mert a jövőbeli terveimben szerepel, hogy ott legyenek a most szanaszét szórt információk.


Amúgy autóipari multi vagyunk, a gyártósori összeszerelő kollégák kivételével mindenkinek van hozzáférése az oldalhoz.

2015. nov. 10. 20:23
 4/8 anonim válasza:

Védett intranet és csodálkozol, hogy a kutya sem nézi? o.o

Nálunk teljesen nyílt a forrás.

Mutatsz egy linket? Hátha bővebben ki tudjuk fejteni, mire is lenne szükséged.

2015. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sokra mennél az intranetes linkkel. Persze, hogy védett,jogvédett dokumentumok vannak fent, az fér hozzá, akinek van céges számítógépes hozzáférése, az internetes oldalunkat bárki eléri a világon, de az nem az én dolgom kezelni.
2015. nov. 11. 06:51
 6/8 anonim válasza:

Akkor ténlleg nem értem mit sírsz itt. tegyük fel, hozzáférnek 20an. nézegetik 15en. akkor 70%os a nézegetés.

Egy zárt renszerben milyen nézettséget akarsz elérni? -.-

2015. nov. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

csak ötleteket akartam, hátha másnál működik a dolog


amúgy majdnem 800 embernek van hozzáférése, nem 20-nak, rohadt nagy multi vagyunk ;)

2015. nov. 11. 19:17
 8/8 anonim válasza:
Oké. Kib...szott kíváncsi vagyok már erre a te "multidra". Mi a neve?
2015. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!