Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nyit meg magától oldalak...

Peti8806 kérdése:

Miért nyit meg magától oldalakat a böngészőm? (Chrome)

Figyelt kérdés
Teljesen magától, kb 5 percenként különböző oldalakat nyit meg a Chrome, olyanokat, amin még soha nem jártam. Eredeti NOD32 van a gépen, aktív licenc-el, de nem talál vírust. Win7 64 bites rendszer van a gépen. Már töröltem a Chrome-ot és újratelepítettem, de a probléma továbbra is fenn áll. Mi lehet a baj?

2015. nov. 5. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A vírusirtók nem irtják ki a malware-t. Pedig a malware idegesítőbb és károsabb. Próbálkozz Malwarebytes-el, szedd le és írtsd ki.
2015. nov. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom!
2015. nov. 6. 00:00
 3/5 donfetibo ***** válasza:
Futtass a gépeden egy Malwarebytes Anti-Malware vagy amit az #1 válaszíró is írt ha ez meg van akkor utána tegyél fel AdBlock Plus-t amit a bővítményeknél találsz a böngésződben!!!☺☻
2015. nov. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sikerült. Köszi.
2015. nov. 7. 11:19
 5/5 Wotin89 válasza:
Nekem nem engedi telepiteni a Malwarebytes-t, mért ?
2017. júl. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!