Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen wifit erdemes venni?...

Milyen wifit erdemes venni? Linksys, netgear vagy asus?

Figyelt kérdés
csak ezek kozul kerek valaszt. ja a tplinket utalom egy ismerosomnek az van bekapcsol de nem szor semmi jelet.

2015. nov. 2. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Azért mert az ismerősödnek nem működik, attól még lehet valami jó.

Több millióan használnak ilyet. Nekem kb. 6 éve megy éjjel-nappal gond nélkül. :)

2015. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
engem a tp link NEM erdekel
2015. nov. 2. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Attól, hogy más gyártótól (összeszerelőtől) veszed, az nem azt jelenti, hogy az másabb lesz. Ugyanaz a Wifi chip fog benne is menni.

Továbbá, ha valaki nem tudja rendesen beállítani: akkor bármilyen router-t lehet neki adni, mindre panaszkodna.

HA! Ha hibás, akkor ott a GARANCIA! Csá...

Fogyasztóvédelemről ne is beszéljünk.


Az meg mindenkinek maga kára, ha nem él a: garanciával vagy a vásárlástól való elállással...


Más szemszögből:

Ez kb. olyan, mint ha veszel egy alap inteles PC-t vagy egy Apple MAC gépet, attól a belseje ugyanaz (legalább is hasonló), mivel a CPU ugyanúgy ugyanazon gyártótól származik.

Hogy milyen software fut rajta, az már nem ide tartozik

2015. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
milyen hurra megmondtam a tp-link nem erdekel. es valaszt arrol kerek hogy melyik jo azt a sz@r tp link NNNNNNEEEEEEEEMMMMMMMMMMMM kell. mar a rohat eletbe. nem kapok egy jo valaszt
2015. nov. 2. 11:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem Linksys volt sokáig, az a tapasztalatom, hogy a termékeik minősége jó, a gyári szoftver rajtuk nem különösebben és nem is frissítik rendszeresen, más szoftvert lehet tenni rájuk és érdemes is, mert többet tudnak vele, de például a WRT320N, ami egy gigabites router, a 200MB-es nettel nem boldogult.


Az Asus cuccai eddig beváltak, a szoftverét rendszeresen frissítik (nyilván csak az újabb modellekét), sokat tud (persze ez modell kérdése), én most azt venném, ha szükség lenne rá, mondjuk egy N18U-t.


Netgear-em sosem volt, valamiért nem szimpatikusak, bár sosem használtam őket, puszta előítélet :)

2015. nov. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!