Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem észleli a steam,...

Miért nem észleli a steam, hogy van netem? Esetleg ki lehet e hagyni a telepítés során?

Figyelt kérdés
Már egy ideje küzdök ezzel a problémával, hogy nem tudom használni a stemet. Mikor feltelepítem és frissítene , akkor azt írja ki, nem tud frissíteni ,mert nincs internet kapcsolat, pedig van. FDe nem csdak a steamnek van ilyen baja, az origin, a games for windows live is hasonló problémákkal küzd. De a steam bosszant a leginkább, ugyanis vettem pár játékot amiket ha telepíteni szeretnék kiírja, hogy be kell jelentkeznem a steam fiókomba. Ezügyben körülnéztem már a neten , de semmire se jutottam vele. Már mindent kipróbáltam, de továbbra sem működik.

2015. okt. 25. 14:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!