Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a router IP címe?...

Mi lehet a router IP címe? Vagy a gépem tárolja valahol a bejelentkezett WIFI helyek jelszavát?

Figyelt kérdés

Ahol most melózok van egy cégnek non-stop wifije aztán egyszer rácsatlakoztam azóta tárolja a jelszót automatikusan csatlakozik viszont nem tudom a jelszavát.


Próbáltam a 192.168.1.1-et illetve 1.2 ,és hasonlókat hogy megnézzem a routerbe de nem sikerült egyik se.


Vagy valamiben módon előlehet hozni windows 7 alól a wifi spotok jelszavait amikhez csatlakoztam?


Előre is kösz!



2015. okt. 20. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Írd be a parancssorba (futtatás--->cmd.exe), hogy ipconfig, és a default gateway-t Írd így be, ahogy írtad (192.168.0.x)
2015. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ipconfiggal kiírta az alapértelmezett átjárót na most már ezt is tudom hogy leshetem meg a router ip címét.

Köszi szépen ment a zöldkéz.

2015. okt. 20. 21:40
 3/8 A kérdező kommentje:
de sajnos a routernél nem vált be a hagyományos admin/admin felhasználónév jelszó úgyhogy nem jutottam előrébb ,de rá googlézek hátha előlehet szedni a tárolt jelszavakat
2015. okt. 20. 21:45
 4/8 anonim ***** válasza:

admin/admin-t helyben hagyni egy public wifi vagy akár céges wifi esetén óriási hülyeség és veszélyes is. Aki a hálózatot építik és nem hülyék, azoknak az első mozdulat ezt módosítani.


A bejelentkezési adatot a wifi-re a számítógéped tárolja.


Persze van olyan, hogy a router tárolja, de az már más engedélyezési kategória, amit minden eszközre külön-külön kell manuálisan engedélyezni. (MAC cím alapú szűrés)

2015. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

persze tisztában is vagyok vele csak általában hagyni szokták az admin/admint routernél de úgy látszik nekik normálisabb rendszer gazdájuk van


szerencsére nincs mac alapú szűrés ,mert akkor nem tudtam volna rácsatlakozni ,vagy nem lenne adatforgalmam


akkor rá googlézok hogyan tudom kinyerni a tárolt wifi jelszavakat a gépemből hátha jutok valamire ,köszi ment a pozitív

2015. okt. 20. 21:57
 6/8 CspCsj ***** válasza:

A WirelessKeyView listázza a gépedre mentett wifi jelszavakat:

[link]

2015. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kiderítheted a wifi jelszavát. Hálózat és megosztás központ, ott az adapter beállítások. Duplaklikk a wifi eszközön, ott wifi tulajdonságok, majd biztonság fül. És ott lesz a jelszó amivel a hálózaton vagy. Sajnos vagy épp szerencsére ez egy elég buta dolog a windowsban így pofon egyszerű megszerezni a kódot. Mikor anno könyvtárban diákmelóztam, így szereztem meg a wifi kódot a telefonomhoz. Illetve az iskolában is így lett meg.
2015. okt. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi ment a zöld mindkettőtöknek.

tényleg elég vicces ,hogy három kattintásból megnézheted én meg azt hittem turkálhatok a registryben

na de hál istennek megoldódott a probléma

2015. okt. 21. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!