Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SOS! Kezdő középkorú vagyok,...

SOS! Kezdő középkorú vagyok, jóindulatú segítséget kérek? Hol találom meg a letöltéseimet?

Figyelt kérdés
Töltögetek filmeket,de sajnos nem tudom hová lett elmentve.Csak a lista jelenik meg, amit már letöltöttem. Hogyan állítsam be,hogy megtaláljam? csak nagyon aprólékos egyszerű ,lépésről -lépésre segítséget várnék, amit előre is köszönök.
2010. márc. 16. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Kéne tudni, mivel töltöttél le.
2010. márc. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arra gondolsz,hogy Data.hu? Vagy hogy mivel?:9
2010. márc. 16. 08:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen böngészővel ?
2010. márc. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem az első kérdező arra kíváncsi,hogy letöltőprogramon keresztül(FlashGet),vagy anélkül sikerült letölteni.Ha emlékszel a fájlok címére,címrészletére,akkor

a képernyő bal alsó sarkán Start gomb,majd ott a keresés,azon belül a fájlt,vagy mappát válaszd ki,majd a letöltött fájl nevét,névrészletét írd be

2010. márc. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 yuda ***** válasza:
-ha jól sejtem,simán böngészővel töltesz le -nem olyan bonyolult megtalálni és valószínűleg akkor alapbeállításon hagytad -én opera böngészőt használok,ott így van: eszközközök/beállítások/haladó/letöltés és ott a letöltés helye,amit megnézhetsz hová tölti..ha más böngészőt használsz,akkor is keresd a beállítások címszót és azon belül a letöltés helyének beállítását és akár állíts olyan helyet,ahol számodra praktikus..én pl. az asztalra teszem egy letöltés nevű mappába.
2010. márc. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi,próbálkozom....:)
2010. márc. 16. 11:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Firefox-nál> Eszközök/Beállítások/Általános, itt "rákérdezés a fájlok letöltési helyére" gombot kapcsold be. Ezután mindig oda mented, abba a mappába, ahova akarod.

Tehát, mivel töltöttél le, milyen böngészővel, programmal...?

2010. márc. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocs,de gőzöm nincs. Amit mondtatok megcsináltam, de amit letöltöttem sehol nem lelem...létezik ,hogy sehová sincs akkor elmentve. Mert akkor kezdem előlről a letöltéseket...
2010. márc. 16. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!