Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on a Farmville-ben...

Facebook-on a Farmville-ben ha bővítem a farmomat FV pénzért, akkor a jelenlegi farmom megmarad?

Figyelt kérdés
Úgy értem, h ha pl. 20x20-as "plantation"-ra bővítem, akkor a mostani farmom fog üres területtel kibővülni, vagy minden eddigi eltűnik, és egy teljesen új, üres 20x20-as területet fogok kapni?
2010. márc. 15. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
megmarad minden, csak nagyobb lesz a telked
2010. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De ha több szomszédot tudsz szerezni akkor is fogod tudni bővíteni a területedet...De amit eddig a farmra tettél az mind megmarad...
2010. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! :)
2010. márc. 15. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint még nem bővítetted egyszer sem. Ingyen csak úgy lehet, hogy pl. 16x16-ról nem lehet rögtön 20x20-ra, előbb 18x18-ra kell. Gondolom pénzért is így megy.
2010. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eddig még nem bővítettem, de nekem úgy tűnik, h nincs akadálya, h 20 Fv-ért(papírpénz) egyből a 20x20-ast vegyem meg....bár nem tudom, h akkor ki az, aki a 18x18-ast veszi meg, főleg, h ugyanannyiba kerül mind a kettő....
2010. márc. 15. 23:40
 6/8 anonim válasza:
Fv-t hogyan lehet gyűjteni?
2010. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szintlépéskor kapsz 1 FV-t, van néhány csoport/alkalmazás facebook-on, ami azt igéri, h lehet vele FV-t keresni, ha csatlakozol a csoporthoz stb. stb., nálam eddig egyik sem volt eredményes.Persze van még olyan lehetőség is, h valódi pénzzel való feltöltés ellenében kapsz FV-t.Más lehetőségről nem tudok.

(utolsónak szólt )

2010. ápr. 11. 17:36
 8/8 anonim válasza:
Köszönöm szépen:D /utolsó vagyok/
2010. ápr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!