Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretném megosztani a Diginet...

Szeretném megosztani a Diginetem egy TP-LINK Routerrel, a lényeg, hogy legyen wifi, de nem értek hozzá. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Adott egy kábel, és a TP-LINK Router, modem nincsen. Soha nem próbálkoztam ezzel, teljesen kezdő vagyok, szeretnék részletes leírást, ha lehetséges, hogy hogyan is lehet megosztani a netet, wifi lenne nekem a fontos! Kaptam felhasználónevet és jelszót a Digitől.
2015. okt. 9. 11:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmi mást nem kell csinálni, mint végigmenni azon az 5 lépésen, amit a routerhez kapott rövid kézikönyvben leírnak. Nekem ez egy A3-as lap volt, és még konfig CD-t is kaptam.


Egyébként egyszerű.

1. DIGI kábelt a WAN portba dugod

2. PC kábelét a LAN1-be

3. PC-n ide navigálsz: tplinklogin.net, júzer: admin, jelszó: admin

4. megkeresed a bal oldali menüben a connection vagy network vagy ilyesmi settings-t, keresel PPPoE beállítást, és beírod a DIGI-től kapott adatokat

5. aztán a Wireless settingsnél bekapcsolod a wifit és beállítasz egy jelszót

2015. okt. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!