Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tényleg meg szüntetik a...

Blazsa89 kérdése:

Tényleg meg szüntetik a T-Home nál a családi csomagot?

Figyelt kérdés
Ma olvastam hogy megyszünteti aT-Home a családi csomagot de az elöfizetöktöl nem vonja vissza az lenne a kérdésem hogy ha én holnap nyitásra lemegyek a T-Home hoz akkor még köthetek szerzödést?vagy azt mondják hogy ma szüntetik meg már nem lehet

2015. szept. 30. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
50-50
2015. szept. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt nem olvastad, hogy milyen határidővel szüntetik meg?
2015. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nem mert fórumon irta valaki remélem hogy nem igaz mert pont holnap megyek elintézni a bekötést
2015. szept. 30. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Az értékesítését szüntették meg a családi csomagnak. Akinek jelenleg is családi csomagja van, azoknak az előfizetőknek, jelenlegi feltételek mellet meg tarthatják a családi csomagot. Az értékesítés az azt jelenti, hogy új előfizetők nem igényelhetik a családi csomagot. De akinknek jelenleg alap vagy családi+HD csomagjuk van, azok sem válthatnak családi csomagra. Tehát az értékesítése szűnik meg. Nem maga a csomag. Legalább is egyenlőre. De egy - két éven belül, a családi csomag is biztos hogy meg fog szűnni. De most még erről nincs szó. Tehát nyugi! Mert ha családi csomagod van jelenleg, az egyenlőre most még biztos hogy meg marad. Az értékesítés megszűnése nem egyenlő a csomag megszűnésével. Bár legtöbbször az értékesítés megszűnése után, egy - két vagy akár három év múlva, valószínűsíthetően a csomag is meg fog majd szűnni.
2015. okt. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat közben csináltunk uj szerzödést családi+HD-sat és jo csak ajánlani tudom
2015. okt. 20. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!