Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Téged nem idegesít, hogy a...

Téged nem idegesít, hogy a király videódat alig pár ezren nézik meg évek alatt a youtube-on?

Figyelt kérdés

2015. szept. 26. 14:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2015. szept. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, "Ne tudd meg, milyen képminőségű volt az első videóm, amit másfél millióan néztek meg.", írod.


Értelek. El tudom képzelni, hogy egy Pelé rajongó minden fellelhető videót megnéz, és biztos, hogy ajánlja is a többi rajongónak, ily módon a nézettségszám jelentős lehet. De én pl. a saját lapomra,ha nem vagyok kifejezetten Pelé rajongó, akkor a minőség miatt nem teszem föl. Más kérdés, hogy a lap témájához nem is megy.


Én azért írtam, amit írtam, mert említetted, hogy a beágyazások száma a kevés, és gondoltam leírom, hogy én miért nem ágyaznám be.

2015. szept. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Na de azt a videómat is keményen beágyazták. Egyébként az ilyen pelés videóknak egyszerűen rossz a minőségük, bármit is csinálsz, bizonyos anyagoknak, olyan régiek.
2015. szept. 26. 17:41
 14/15 anonim ***** válasza:
A beágyazások számában sok ember hozzállása tükröződik, én csak egy vagyok.
2015. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Azt kell mondjam, nagyon jó ízléssel ágyazták be anno. Bár gyakorlatilag senki sem értett egyet azzal a top 10-es videóval, de hát az átlagnak sosincs igaza. Sokan nem is értették, mit keres a top 10-ben egy VB-t eldöntő gól.
2015. szept. 26. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!