Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Biztonságos az ilyen eBay...

Biztonságos az ilyen eBay felhasználótól vásárolni?

Figyelt kérdés

Ez már megbízható és biztonságos felhasználónak számít?

Positive 2572

Neutral 16

Negative 17

Akinél ilyne adatok vannak attól nyugodt szívvel vásároljak mert szinte biztos hogy nem átverés?


2010. márc. 13. 17:53
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és még egy kérdés

Hogyha valamiért nem érkezik meg az árú a paypay visszatéríti a pénzt? Mert úgy hallottam.

2010. márc. 13. 17:57
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem basszus, csak abban lehet megbízni akinek 2millió pozitív értékelése van...

A PayPal meg miért adná vissza a pénzed ha a másik fél nem teljesíti az üzlet rá eső részét? Olyan együtt érző hogy megsajnál és kifizetik neked? :D

Fú...

2010. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy matek nindzsa, de ha jól tudom akkor 151:1 az esélyed, hogy nem ver át. Nézd 2572 Pozitív a 17 Negatívhoz, ez biztonságos. Teszveszen is vannak ilyen h*lyegyerekek akik szórakozásból negatívot adnak.
2010. márc. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jó most ez tényleg hülye kérdés volt.

Viszont hallottam már hogy valakinek nem küldték a csomagot és a pénzt visszakapta. Csak nem tudom hogy ez igaz e. Mert az tuti hogy a PayPal nem fizeti ki de viszont az eladótól csak levonhatja a pénzt vagy nem tudom....

2010. márc. 14. 09:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!