Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 7 ne töltse le a...

Windows 7 ne töltse le a frissítéseket ha forgalomarányos mobil internet (USB stick) van rádugva a laptopra, ezt hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Ha megyek valahova és csak mobil internetet használok, kézzel kapcsoljam ki a frissítések keresését? (hátha éppen akkor érkezik valami nagyobb csomag frissítés, amikor mobilnetre van csatlakozva és elkezdi letölteni)...

Én pedig nem szeretném ilyenre elhasználni az adatkeretemet...

A Windows 7 van olyan intelligens, hogy ezt tudja, vagy erre nekem kell figyelnem?



2015. szept. 15. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki lehet kapcsolni.Majd ha szükséges akkor bekapcsolod.
2015. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs leszabályozva úgy, hogy amikor találkozik a mobilnet hálózattal, akkor be lehetne valamit állítani? alapból rákérdez a hálózat típusára, ott nem lehetne valami beállítani hogy ha a nyilvános profil aktív, akkor ne frissítsen? Mindig kapcsolgassam kézzel?
2015. szept. 15. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Az a biztos.
2015. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kapcsolgasd. Nem nagy cucc ki/be kapcsolni a frissítéseket.

De akár csinálhatod úgy is, hogy alapvetően kikapcsolva tartod. Majd ha tudod hogy hosszútávon normális interneten leszel, akkor bekapcsolod, és frissíted a rendszeredet.

2015. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van egy olyan opció, hogy "csak értesítést kérek, de én döntöm el, hogy telepítsem". Ezt állítsd be, és nem fogja letölteni.
2015. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szántóvető ***** válasza:
win update/beállítások módosítása/soha ne keressen frissítéseket.
2015. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a frissítéseket kikapcsolod is tudsz a Windows Update-ban frissítéseket keresni. Ez jól jön akkor, amikor nyugodtan tudsz frissítéseket letölteni.
2015. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Töltöttem le frissítéseket anno mobil adatforgalmon, és nem zavart a dolog, mondjuk azóta szolgáltatót és op.rendszert is váltottam. De nem nagy dolog, az adatkereted leginkább a youtube, vagy egyéb videók és/vagy filmek letöltése után fogy el a legjobban, 2 évig voltam telenor számlás mobilinternet előfizető, sose volt elég az adatkeret, hiába jó csomagot választottam, ezért váltottam szolgáltatót (UPC) amennyit fizetnék az 5 vagy néhány giga netért annyiért tv-zek, netezek és telefonálok is:) Megéri váltani olykor. Persze ki lehet kapcsolni a frissítéseket, Windows Update és soha ne keressen frissítéseket, a többi megoldással ugyanúgy letölti, és/vagy akkor telepíti amikor te szeretnéd, vagy a rendszer gondol egyet és magától telepíti, ez beállítástól függő. Windows 10-n van ez a beállítás lehetőség azt hiszem, hogy frissitések kikapcsolása mobil valami alapú nem tudom min, de nem is ez a fő, hanem mindegyik windows-on ki lehet kapcsolni az automatikus frissítéseket. :)
2015. szept. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!