Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki meghal, mi lesz az...

Ha valaki meghal, mi lesz az iwiw-es adatlapjával? Törlődik előbb-utóbb, ha nem használják?

Figyelt kérdés
2008. szept. 8. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem benne marad.Én találtam már olyan illetőt aki útoljára 2006ban volt.Mért nem kérdezed meg az iwiwen,hogy ilyenkor mi a teendő?Ők biztossan jobban tudják.
2008. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a barátom apukája már régen meghalt és az adatlapja azóta is rajta van iwiw-en meg a myvip-en.
2008. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
76%
egy idő után törlődik, de nem tudom hány év múlva
2008. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem törlődik. Csak akkor ha valaki igazolható módon kéri a törlését.
2008. szept. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Általában a hozzátartozók szokták törölni az elhunyt adatlapját.vagy ha kb.6hónapig nem jön fel akkor törlődik.
2008. szept. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem törlődik csak ha kérik. Volt is egy ldal ahol gyüjtötték a halottak adatlapjait, de megszünt. Amerikában még él a Mydeathspace.com, a Myspace sem törli évek múlva sem a halottak adatlapjait ha erre nem kérik őket a rokonok.
2008. szept. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12%
jaj ennyi hülyeséget 5éve nem használom a régi myspacem aztán mégis megvan
2009. márc. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!