Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet elosztás?

Internet elosztás?

Figyelt kérdés

Társasházban a szomszédtól jön az internet. a falon jön át 2 kábel,az egyik a net kábel,a másik a vastagabb,azon jön elvileg a tv.a netkábelre hiába dugom rá a routert nem továbbítja a netet. ha a vastag kábelre csatlakozom modemmel,akkor a DS világít, de az US csak villog,és nem megy tovább az online ledre.

Mint láthatjátok nem értek nagyon hozzá. Mi lehet a baj? Mit tudok vele kezdeni?



2015. szept. 13. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen szolgáltató?

HA UPC akkor olyan modem kell ami be van regisztrálva a rendszerükön.


A DS a letöltési frekvencia, az US a feltöltési, tehát amíg az villog nem is lesz net.


A szomszéd miért nem wifin ad netet?

2015. szept. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

voltam át nála. elvileg úgy van neki,h van neki is egy motorola modem. onnan megy egy asus routerbe(ami nem ad wi-fi jelet). a routherből megy egy kábel az asztali gépébe,meg jön egy hosszú,az jön hozzám.

Én hoztam egy modemet,ami tuti h más szolgáltatóé,és csak a villogás van...

2015. szept. 13. 11:06
 3/6 A kérdező kommentje:
De igazából az érdekelne jobban,hogy az miért van,ha az átjövő internet kábelt bedugom a lap topba akkor van net,de ha routhetrt dugok rá,akkor van jel,de azt írja a gép h nincs internet kapcsolat.
2015. szept. 13. 11:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs beállítva jól a routered.
2015. szept. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
továbbítania kéne a jelet? otthon működött,csak itt nem. hogy tudom beállítani?
2015. szept. 13. 11:27
 6/6 CspCsj ***** válasza:

A te routered milyen internet (WAN) típusra van állítva? Lehet, hogy PPPoE, ekkor állítsd át Dynamic IP-re és jó lesz. Ehhez be kell lépned a router beállítófelületére.

Ehhez rengeteg videót találhatsz az interneten:

https://www.youtube.com/results?search_query=tp-link+router+..

2015. szept. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!