Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A kertbirodalom nevű játékban...

A kertbirodalom nevű játékban vannak valamilyen kódok, amivel hamarabb érhetne be a termés? Vagy bármi?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 19:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a játékot, de egy online böngészős játékban sincs csalás, különben mindenki azt használná.
2010. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
szia. Pont most találtam egy törpét, ami minden munkát elvégez egyetlen kattintással (locsolás/ültetés/aratás). [link]
2010. márc. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
95%
Nekem már van locsóló,meg arató Törpém is:)
2010. márc. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
de hogy kell alkalmazni ezt a scriptet?
2010. márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Hát ez jó, én kipróbáltam, nekem megy :)

Le is van írva hogyan kell használni...

2010. ápr. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Csak mozilla böngészővel müxik,ahhoz is ellőször fel kell telepíteni a greaysmonkey(ha jól írtam:):))utánna meg a script-et...mára már én is fanatikus kertirodalmazó vagyok,és találtam olyan scriptet is,ami kiírja h a vevődnek,aki a kerítésnél toporog érdemes-e eladni amit kér,vagy a piacon többér menne el:):):)
2010. ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7%
Nekem egyszerű de nagyszerű módom van a termesztésre:Este elültetem a növényeket és reggel leszüretelem ha kifeljődött ha nem még hagyom és nem lépek be. ENNYI
2010. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
ennek semmi köze a kérdéshez
2010. ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Szerintem nincs értelme! Direkt az a jó benne, hogy vársz vele! Aki ott van fent a játékon szerintem pont ma mindneki kpaott egy levelet, hogy nagyon ellenőrzik most! Ráálltak ezekre a sciptekre meg botokra ugyhogy vigyázzatok (:
2010. ápr. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én is kaptam...szóval okosan vele,ne mindig használja senki:)Csak ha NAGYON muszáj!!!!
2010. ápr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!