Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Data.hu az accot hol és...

Data.hu az accot hol és hogyan kell beállítani? Főleg a net sebességgel van gondom.

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Hátha véletlenül éppen JDownloadert használsz. :)

Beállítások>Szolgáltató>Prémium>Fiók hozzáadása>Szolgáltatóknál kiválasztani a data.hu-t>Név,jelszó beírása>ok.

2010. márc. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ.igen jdownloadert használok,megis voltak a beállítások,de a sebesség olyan mintha nem volnék prémiumos. max 65kb/s ,pedig a netem töbre képes
2010. márc. 12. 09:39
 3/7 A kérdező kommentje:
véletlenül 1 pillanatra felugrott 90-re. lehet hogy a data a ludas?
2010. márc. 12. 09:56
 4/7 anonim ***** válasza:
A data a Flashgetet ajánlja letöltésre azt még próbáld meg,hátha a JDownloader hibázik.Ha azzal sem gyors akkor a datával kell tisztázni a dolgot.
2010. márc. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi a letöltési sebességed?Prémiumban tolnia kellene maxon.
2010. márc. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
120kb/s a plafon.
2010. márc. 12. 10:05
 7/7 A kérdező kommentje:
esetleg még!!!.....elkesztem az első letöltést a jdownloaderel, és utána intéztem a data beállításokat. valószinű ez a gond?
2010. márc. 12. 10:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!