Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak? Összeomlott a...

Mit csináljak? Összeomlott a google chrome-om! (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Lehet, hogy kicsit hosszú lesz, előre is bocsi

Torrenteztem, vszínű összeszedhettem vmit vagy nem tudom, mert mikor meg akartam nyitni a chrome-ot, a fehér oldalon kívül semmi se történt. Kaptam egy rendszerüzenetet, hogy a chrome működése leállt, a windows megoldást keres a problémára... Persze nem talált, úgyh futtattam egy gyors víruskeresést (1et talált, el is távolította), aztán letöröltem a chrome-ot, újratelepítettem, de továbbra se nyitja meg... Nem tudom mit lehetne csinálni, de szeretném vhogy helyrehozni a rendszert.

Remélem, tudtok vmi megoldást... :-)



2015. szept. 4. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
tedd fel a spybot search & destroy-t és futtasd...amikor ilyen letiltja az internetem típusú dolgokat szedtem össze akkor ez mindig megcsinálta. egy próbát neked is megér
2015. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 David4 válasza:
Nálam is ez volt. Milyen tűzfalat használsz? Ha Comodot, akkor itt a megoldás: https://www.youtube.com/watch?v=PdfbcgEKAOc&list=FLRtPVEYKFX..
2015. szept. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Közben egyik ismerősöm megoldotta a problémát, de ha jól láttam, tényleg a comodo zavarhatott be :-)
2015. szept. 6. 23:14
 4/5 anonim válasza:
Szia. Látom megoldást találtatok a problémára. Én is ilyen problémával találtam magam szemben. Tudnál segíteni, hogy hogyan hozhatom helyre a Chrome-ot?
2015. szept. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szívesen segítenék, de ismerősöm érdeme az egész, én sajnos nem igazán tudtam követni a lépéseket :S
2015. szept. 17. 22:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!