Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki mondana véleményt a...

Valaki mondana véleményt a tumblimra?

Figyelt kérdés

Nem igazán szoktam megmutatni így barátoknak, akiknek tudom, hogy szintén van tumblijuk és így még nem kaptam semmilyen visszajelzést róla, hogy jó-e vagy nem.


[link]



2015. aug. 30. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Mikor értik már meg az emberek, hogy a Tumblr nem azért van, hogy másoknak tetsszen?

Ha tényleg azért használod, hogy kiírd/kimutasd az érzéseidet, akkor miért kérsz róla véleményt? Odamész egy random emberhez az utcán, hogy mi a véleménye arról, hogy rossz/jó kedved van, mert...?

Nem ismerlek, így nem tudom mennyire kötődik hozzád a Tumblr-öd, amit én látok az sok ember, zenekar, zenész egy helyen. Ez szerintem nem téged tükröz, de ismétlem, nem ismerlek.

A Tumblr-t magának csinálja az ember, aki normális és arra használja az oldalt, amire való. Nyilván jól esik a pozitív visszajelzés, a bekövetés, de alapjáraton nem ez a lényege a dolognak.

2015. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem azért használom, hogy az érzéseimet mutassam ki. Nem erre lett kitalálva eredetileg a tumlbr, csak már szinte mindenki ott éli ki a depis énjét.

A zenekarok meg a sok ember amit látsz, az engem tükröz, mert nekem ez az életem és nem feltétlenül, arról kell egy tumblrnek szólnia, hogy ki mennyire depis meg stb. Én nem az érzéseimet vetítem ki a tumlbr-re, hanem amit szeretek és ezért kérhetek véleményt, ha szeretnék, mert nem azért, csinálom, hogy bármilyen érzésemet is fejezzem ki.

2015. szept. 1. 19:34
 3/8 A kérdező kommentje:
És egy olyan tumblrt szerettem volna, ami tetszik az olyan stílusú embereknek, mint én és egy olyan blogot, ami nem a tucat divat nyáladzásról szól meg stb, hanem egy olyat, amiből nincs sok és az olyanok, mint pk én, aki a régi zenekarokat szereti meg színészeket meg életstílust, azoknak is legyen egy olyan tumblr, amit tudnak nézni és szeretik. És ezért igenis fontos, hogy milyen véleménnyel vannak a blogomról, mert lehet én is elszórakozgatok vele és szeretem csinálni, de nem magamért csinálom főképp, hanem, hogy az olyanoknak, mint én legyen elérhető egy ilyen tumblr.
2015. szept. 1. 19:37
 4/8 A kérdező kommentje:

Amúgy meg biztos te is kértél már valami ismerőstől vagy baráttól véleményt a saját tumblidról :)

És ahogy leírtam én eddig senkitől sem kérdeztem meg, hogy jó-e vagy nem. És azért, ha az ember csinál valamit egy ideje akkor kíváncsi, hogy milyen véleménnyel vannak róla.

2015. szept. 1. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Én pont nem a depis kategóriába tartozom, de romlott emberek miatt nem kell leírni a depressziót, mert van aki komolyan az.

A divat tumblr sem az én világom.

Engem nem zavar, hogy nem az érzéseidet vetíted ki, de ez nem csak azt jelentheti hogy depis vagy, szerintem ez elég egyértelmű. És azt sem hogy ettől divat lenne.

Hát ezek szerint én rosszul működhetek, mert én nem kértem véleményt az enyémről. :)

Azt pedig én is leírtam, hogy nyilván jól esik a visszajelzés/kritika. Ha te így látod jónak, én nem állnék az utadba, csak tessék. Én inkább csak a követő kunyizóktól mászom falra. Ennek egyszerűen nem látom az értelmét.

2015. szept. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Régi zenekarok? :D Ne röhögtess. A tumblidon szereplő zenék előadóinak egyike sem alakult 2008-nál előbb. Régi filmekről meg szinte egy szót/képet se látok. Akármennyire bizonygatod, hogy te nem tucattumblit akarsz, attól ez még az. Főleg, amiért tele van hugyoskorú piásokkal, cigarettázó lanadelréjjel, és együttesekkel, amiknek valszeg a felét sem ismered, vagy hallottál tőlük egy számot (ha nem így van, nem vedd magadra). Semmi egyedi nincs ebben a tumblrben. Arra jó, hogy az együttesek rajongói tudják honnan feltölteni a képes mappáikat. Én is bekövettem egy csomó tumblit ebből a célból, de többen nem gondolok róluk. Egy tumbli akkor egyedi, ha a készítője saját magából is rak bele egy kicsit, akár alkotást, akár gondolatot.
2015. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és azzal ugye tisztában vagy, hogy a fönt szereplő "X" egy banda logója...? Nem mondhatom meg, mit csinálj, de azért tudd, hogy mindenki a The xx-re fog asszociálni...
2015. szept. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Picit mennél lefele a tumblimon látnád, hogy nem csak olyan képek vannak, amiket említettél, csak mivel a suli miatt alig van időm képeket keresgélni hozzá és én feltölteni őket, ezért általában, amik kijönnek képek és tetszenek azokat rebloggolom már kb 1 hónapja. És a zenéket is most cseréltem le, előtte tele volt Ramones,Nirvana,Joan Jett stb zenéimmel. És képzeld el, hogy teljesen tisztába vagyok azokkal a bandákkal, akiknek a képeiket megosztom
2015. szept. 16. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!