Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem megy a linkek megnyitása....

Nem megy a linkek megnyitása. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Semilyen linket nem tudok megnyitni , pedig nagyon fontos lenne ez nekem. Előre is köszönöm a válaszokat
2008. szept. 7. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt az oldalt is egy linken keresztül érted el, holott állítólag semmilyen linket nem tudsz megnyitni. akkor most mi is van?
2008. szept. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
olyan linket nem tok megnyitni , mint pl: emailben kapott , msn-en.
2008. szept. 7. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:
ezeseben lehet, hogy tűzfel, vírusírtó, vagy valamilyen más, jól_megvédlek_téged program üzemelhet. vagy beállítottad a gépeden/böngésződben/akárhol, akár tudtodon kívül. ha olyan fontos, akkor katt rá jobb gombbal, és megnyitás új ablakban/fülön/lapon - böngészője válogatja. vagy, egyszerűen másold ki a címet, és illesszd be a böngésző címsorába. ha zavar, akkor a fentebb felsorolt dolgokat venném szemügyre
2008. szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is szokott ijen lenni meg mäs hibäk is de én ijenkor frissitem a böngészö szoftverét ha ez nem megy akkor letörlöm és ujratelepitem ill letöltöm netröl de érdemes vagy 2-3 böngészöt a gépen tartani mert mejik oldal mivel jön be jobban
2008. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!