Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy változtathatom meg a...

Hogy változtathatom meg a facebookon a jelszavamat?

Figyelt kérdés
a sz. gép magától kinyitja az oldalamat és ezt nem akarom. szeretném, ha csak akkor nyílna ki, ha én irányítanám

2015. aug. 23. 06:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor jelentkezz ki rendesen. Akár mire állíthatod a jelszavad, annyi nem elég, hogy a piros X-szel bezárod az ablakot.
2015. aug. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mellesleg nagyon bonyolult a jelszó csere. Jobbra fent van egy lefelé mutató nyilacska (vagy inkább háromszög) ... bállítások ... utána meg értelemszerűen
2015. aug. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
küld emailed amire regisztrálva van megváltoztatom hehe
2015. aug. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, igen, beállítások, és értelem szerűen beírom az új jelszót, kétszer, de nem menti el!!!!

Mit csináljak, hogy csak akkor jelenjen meg az oldalam, ha én beírom kézzel a jelszót? éS NEM ÚGY, AHOGY MOST, HOGY CSAK ANNYIT ÍROK BE, HOGY FACEBOOK ÉS MÁRIS LÁTSZIK AZ OLDALAM !???????

2015. aug. 29. 12:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt már említettem! JELENTKEZZ KI rendesen! :)

A piros X nem kijelentkezés.

2015. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!