Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van a DigiTv-s internet...

Van a DigiTv-s internet esetében hűségidő nélküli szerződés?

Figyelt kérdés

Hello Mindenki!

Nem rég kötötték be a lépcsőházunkba a IX. kerületben a DigiTv, netet, telefont. Küldték is az aktuális árajánlataikat, de mind hűségidővel.

Van a Digi-nél hűségidő nélküli szerződési lehetőség? Persze, tudom az drágább lenne, de fontos lenne tudnom, és úgy érzem itt hamarabb kapok választ mint az ügyfélszolgálaton.


2010. márc. 9. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Valószinűleg van, de dupla vagy tripla áron. Tehát ha 1 évvel 5000 egy csomag, akkor hűség nélkül lesz vagy 15000...
2010. márc. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne félj a hűség nyilatkozattól.Ha egy évet írsz alá félévig 3000ft-ért kapod a tv-t.netet, telefont.Utána normál listaáron.Ha két évet írsz alá egy évig kapod 3000ft-ért.Utána lista ár.Van ennél olcsóbb, jobb?szerintem nincs.

[link]

2010. márc. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
olvastam az akciót. valoszinűleg más lakásba költözünk hamarosan, ezért nem akarok hűségnyilatkozatot.
2010. márc. 10. 10:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor ne köttessétek be,értelmetlen ha költöztök.. (:

Mellesleg legjobb (:

2010. márc. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!